CNC Torna Operatörü Maaşları Ne Kadar

CNC Torna Operatörü Maaşları Ne Kadar
17 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 192 kez okundu.
Reklam

CNC Torna Operatörü Maaşları Ne Kadar 2017

 

CNC Torna operatörü maaşları ne kadar 2017, CNC operatörleri arasında yer alan torna operatörleri, makine başında çalışarak işgücünü azaltmaktadır. Yetenek, deneyim ve bilgi gerektiren CNC torna operatörleri, iş merkezleri ve fabrikalarda işe başlamaktadır. CNC torna operatörlerinin maaş ücreti ne kadar olarak belirlenmektedir?

 

CNC tezgah veya makineleri iş gücünü azaltmak üzere tasarlanmıştır. Açılımı Computer Numerical Control olan ürünün ismi Türkçe’de bilgisayar destekli nümerik kontrol olarak adlandırılmaktadır. Nümerik analize sahip olan CNC tezgahı sayısal çözümleme ve bilimsel hesaplama ile çalışmaktadır. Bu nedenle CNC operatörlerinin eğitimli ve bilgi sahibi olması gerekmektedir. CNC operatörleri için otomotiv, kalıpçı ve mekine sektörleri içerisinde iş imkanları bulmaktadır. Teknik liselerde CNC operatörü bölümünde eğitim alan kişiler, mesleğe hazır olmaktadır. Ancak günümüzde daha çok vakıf ve iş merkezleri tarafından yapılan eğitim kursları mesleğe hazırlık için önem taşımaktadır.

 

CNC Torna Operatörü 2017 Maaşları

 

CNC Torna Operatörleri, özel sektör içerisinde yer alması ile genel olarak asgari ücret ile işe başlamaktadır. Mesleğe devam eden ve hem yıl hem de iş olarak tecrübe edinen kişiler için rakam değişmektedir. İşveren firmaya bağlı olan maaş ücreti, yıllara göre değişim ve artış göstermektedir. Fiyatlar başıca 1.500 TL ve 2.500 TL arasında değişmektedir. Fiyat farkları kişinin çalıştığı firmaya ve iş tecrübesine göre belirlenmektedir.

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

CNC Torna Operatörü Maaşları Ne Kadar 2017,  Aklınıza takılan bir şey var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

CNC Torna Operatörü Maaşları Ne Kadar Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Mesut dedi ki:

    Manavın cıragı 1500 2000 arası maaş alıyo bu meslek bu paralara çekilecek iş değil gece vardiyasıda cabası bu işin güvenlik bile o maaşı alıyo eli ayağı paslanmadan kesilmeden tavsiye etmiyorum bi CNc tornacı olarak

  2. ali dedi ki:

    allah belasını versin böyle sistemin 5 yıllık cnc torna deneyimim oldugu halde 1600-1800 maaşla calışıyorum.

Sayfa başına git