Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Memur Personel Alımı 2016

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Memur Personel Alımı 2016
6 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 443 kez okundu.
Reklam

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Memur Personel Alımı 2016 ilan

DUYURU
(5 Eylül 2016)

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınması

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edilecek sözleşmeli pozisyonlara yerleştirme yapılacaktır.

Tercih işlemleri, 5 – 8 Eylül 2016 tarihleri arasında internet yoluyla ÖSYM’nin resmi İnternet sitesinden yapılacaktır. İnternetten tercih gönderme işlemleri 8 Eylül 2016 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir. Bu süre uzatılmayacaktır.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Memur Personel Alımı 2016 , Tercih süresi bitene kadar, sisteme işlenen tercihlerde değişiklik yapılabilecektir. Tercihlerinde değişiklik yapmak isteyen adaylar bu işlemi https://ais.osym.gov.tr adresinden elektronik ortamda yapacaklardır. Yaptıkları tercihlerde değişiklik, tercihlerin kısmen ya da tamamen iptali veya mezuniyet tarihinde değişiklik taleplerini içeren dilekçeler Merkezimizde kesinlikle işleme alınmayacaktır. Tercih süresi tamamlandıktan sonra tercihlerde değişiklik yapılamayacaktır.

Adayların, Kılavuzda yer alan sözleşmeli pozisyonları tercih edebilmeleri için, 22 Mayıs 2016 tarihinde yapılan 2016-KPSS Lisans’a girmiş ve KPSSP3 puanının hesaplanmış olması gerekmektedir.

Tercihlerin geçerli olabilmesi için tercihlerin ÖSYM’ye internetle gönderildiği son gün itibariyle ilgili lisans programından mezun olunması zorunludur. Tercihlerin internetle ÖSYM’ye gönderilmesinin son günü itibariyle mezun durumda bulunmayan adayların, yerleştirilmeleri yapılmış olsa bile, göreve başlama işlemleri yapılmayacaktır.

Adayların tercih işlemleri öncesinde, Ek’te yer alan KPSS-2016/5 Tercih Kılavuzu’nu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

Adaylara saygıyla duyurulur.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Memur Personel Alımı 2016

ÖSYM BAŞKANLIĞI

ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI KPSS 2016/5 TERCİH KILAVUZU

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Memur Personel Alımı 2016 ile ilgili aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Memur Personel Alımı 2016 Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. özge dedi ki:

    Kpss’siz başvuruyu acaba nerden yapıyoruz hiç bir sayfada bununla ilgili bilgi yok ve onlisans mezunlarida acaba bu haktan faydalanabiliyor mu cevap verirseniz sevinirim

  2. DERYA dedi ki:

    NEREDEN BAŞVURUDA BULUNACAĞIZ . BİLGİLENDİRİR MİSİNİZ?

Sayfa başına git