Beslenme ve Diyetetik Maaşları Ne Kadar 2018

Beslenme ve Diyetetik Maaşları Ne Kadar 2018
22 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 793 kez okundu.
Reklam

Beslenme ve Diyetetik Maaşları Ne Kadar 2018 

Beslenme ve Diyetetik Maaşları Ne Kadar 2018 , Çağın en tehlikeli hastalığı olan obezite ile savaşmak için açılan bölümlerden biri de beslenme ve diyetetiktir. Sağlığımızı korumak veya sağlımıza kavuşmak anlamında üzerine ciddi görevler düşen diyetisyenlerin beslenme ve diyetetik maaşları oldukça merak edilmektedir. Devlet hastanesinde göreve başlayan bir diyetisyen maaşı 2018 Ocak ayında maaşlara yapılan zamla birlikte 3.094 lira olmuştur.

beslenme-ve-diyetetik-maaslari-ne-kadar-2017

Beslenme ve Diyetisyen Nasıl Olunur ? 2018 yılının ocak ayında 3.304 lira olması beklenen beslenme ve diyetetik maaşları bekar bir diyetisyenin asgari geçimini sağlayacak şekilde hesaplanmış olup, yabancı dil tazminatı ve diğer ekstra tazminatlar bu miktara eklenmemiştir. Diyetisyenler sağlıklı yaşam için hastalarına gerekli diyetleri verir, sağlıklı beslenme konusunda hastalarını takip ederler.

Kendi ofisini açarak diyetisyenliğe kendi işyerinde devam etmek isteyenlerin beslenme ve diyetetik maaşları ne kadar 4.500 ile 20.500 lira arasında değişmektedir. Seans başı ücret ödendiğinden, devlet sektörüne göre oldukça iyi kazançlar sağlanabilmektedir. Çağın hastalığı kilo ile mücadelede diyetisyenlik geleceği olan bir meslektir. 2018 yılında yapılan zamlarla artış gösteren maaşlar devlet sektöründe çalışan diyetisyenleri az da olsa rahatlatmıştır.

beslenme-maaslari-ne-kadar

2018 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Beslenme ve Diyetetik Maaşları Ne Kadar 2018, Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git