Bekçi Nasıl Olunur

Bekçi Nasıl Olunur
29 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 316 kez okundu.
Reklam

Bekçi nasıl olunur 2016 , Bekçiler bir nevi hayatımızı koruyan evimizde iş yerimizde bizlerin canını koruyan, işyerlerinizi, fabrikalarınızı emanet ettiğiniz, bizleri koruyan, kişilerdir. Bekçi nedir bekçi nasıl olunur.  Bekçiler genel eskiden genel olarak sadece iş yeri ve fabrikaları hırsızlara korumak için kullanılsa da günümüzde yeni yapılan site yada apartmanlarda da çocuklarımızın, evimizin ve kendi güvenliğimizi sağlayan hayatımızda önemli yer kaplayan bir kısım haline gelmiştir.

Bekçi nasıl olunur, bekçinin görevleri nelerdir bir göz atalım bekçi olmak ikiye ayırılır, özel sektörde çalışan, devlette özel taşeron firmaya bağlı olarak çalışanlar olarak ikiye ayrılır. Peki bekçi nasıl olunur, il merkez ilçesi sınırları içerisinde çalıştırmak üzere bekçi adaylığına alınacaklar için giriş sınavları düzenlenmekte, valilikçe uygun görülen tarih ve günler de il ve ilçelerde sınavlar olmaktadır. Vali yadakaymakamlılığın beldelerin boş olan ilçelerine boş olan kadrosuna açık olan kadrolara yerleştirilmek üzere sınavı kazanan bireyler atanmaktadır.

Bekçi olmak isteyenler, illerde bulunan il kaymakamlığına yada valiliğe dilekçe ile başvurabilirler. Sizlere bekçi nasıl olunur ve işleyiş süresini paylaşarak, bekçi olmak için gerekli kriterleri paylaştık.

Bekçi nasıl olunur 2016 Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Bekçi Nasıl Olunur Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Faik dedi ki:

    Bekçi olunca maaşların durumu ve ikhamet ettigimiz ilde bu işi yapabiliyormuyuz ve ne mezunu olmak gerekiyor ?

Sayfa başına git