Bayer Personel Alımı 2016

Bayer Personel Alımı 2016
17 Mart 2016 tarihinde eklendi, 295 kez okundu.
Reklam

Bayer Personel Alımı 2016İlaç sektörünün lideri olan Bayer 2016 yılındaki alımlarına devam ediyor. Özellikle birçok fazla kişiyi işe almış ve almaya da devam edecek olan Bayer firması, işinde etkili ve verimli firmayı daima ileri taşıyacak kişilere ihtiyacı vardır. İçerisinde bulunduğu sektör nedeni ile personelini çok dikkatli seçen Bayer firması, 2016 yılındaki personel alımlarına ilişkin ilanlarını da internet üzerinde yayınlamaktadır.

Bayer personel alımı 2016 yılında kimlerle ve nasıl yapılacak diye bakacak olursak karşımıza 15’den fazla ilan çıkmaktadır. Fakat bunların sayısının daha ne kadar olacağı konusunda henüz net bir bilgiye sahip değiliz. Her gün yeni ilanlar ekleyen firma her geçen gün sayılarını gittikçe artırmaktadır. Her yeni günde gelen ilanlar ekleyen Bayer firmasını ise internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Bayer personel alımı 2016 yılında kimlerle yapılacak diye baktığımız zamanda karşımıza şu ilanlar çıkmaktadır.

– Product Manager Cardiology,
– Tıbbı Tanıtım Sorumlusu,
– Environmental Science Marketing Segment Executive,
– Consumer Health Junior Brand Manager,
– Bayer Crop Science Technical Representative,
– Product Manager, Ophthalmology.

Bayer personel alımı 2016 yılında bunlarla yapılacak olup elbette bunların haricinde de birden fazla ilan bulunmaktadır. İlanlardan da görüleceği üzere birçoğunda İngilizce bilinmesi gerekmektedir ancak; içerisinde gerektirmeyen iş ilanları da bulunmaktadır. Bu ilanları takip etmek ve haklında daha fazla bilgi edinerek başvuruda bulunmak isteyen adayalar aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/bayer-is-ilanlari-c3651-p28534/

Aklınızda bir soru işareti var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git