Bayburt Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2016

Bayburt Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2016
20 Mart 2016 tarihinde eklendi, 301 kez okundu.
Reklam

Bayburt Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2016 , Bayburt şehrinin adı; eski Kafkas dillerden birini konuşan Urartu/Khaldiler’in bölgeye egemen olduğu dönemlerde, Khalt (Halti) halkı arasında gerçekleşen Hint-Avrupa dilli Mitanni göçmenlerinin sızmaları sonucunda verilmiştir.Doğu ve Güneydoğusunda Erzurum, batısında Gümüşhane, kuzeyinde Trabzon ve Rize, güneyinde Erzincan illeri ile çevrili Anadolu’nun kuzey-doğusunda Çoruh nehri kenarında ve denizden 1550 metre yükseklikte kurulmuş 3652 km2 yüzölçümü olan bir ildir.

Bayburt İli Türkiye’nin en küçük illerinden biridir. Bu yıl Bayburt Belediyesi Memur ve personel alımı mutlaka yapacaktır. Bunun zamanını bizlerde takip etmekteyiz. Genelde alımlar genel hizmet birimleri yani; Temizlik hizmetleri , Park ve Bahçeler Müdürlüğüne ve Fen işleri Müdürlüklerine  eleman alımı yapılmaktadır.

 Bayburt Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2016 , Bazı alımlar hizmet alımı olduğu için zamanını tam kestilirmemektedir. Bu tarz alımlarda mülakat ön plana çıkmaktadır. KPSS puanları ile alım yapılması halinde ise İnsan Kaynakları Müdürlüğüne başvurular değerlendirilerek en yüksek puana sahip kişiler ve alım yapılacak kişi sayısının 3 katı mülakata çağırılacaktır. Bizde bu alımlarla ilgili takipteyiz ve sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git