Başbakan Erdoğan Ak Parti’nin Gençlik Kongresi Konuşması 19 Şubat

Başbakan Erdoğan Ak Parti’nin Gençlik Kongresi Konuşması 19 Şubat;Ak Parti’nin Gençlik Kongresi’ne telekonferans ile katılıp bir konuşma yapan Erdoğan, “Emniyet, asker ve istihbarat dahil tüm kurumlar uyum içinde çalışıyor” dedi.

Erdoğan’ın açıklamasının satırbaşları şöyle:

– Münferit hadiseleri kaşıyanlar, abartanlar, farklı mecralara set çekmek isteyenler ne millete ne de ülkeye hizmet etmiş olmazlar. Bunlar Türkiye’nin düşmanlarına hizmet etmiş olurlar.

– Ne devletin kurumları ne de milletin evlatları arasında bir çatışma ve husumet yoktur, olamaz. Bu ülkenin yazarlarını, aydınlarını, medyasını ve özellikle siyasetçilerini daha sağduyulu davranmaya davet ediyorum.

– Hükümetin ve TBMM’nin tasarrufunu, millet iradesini yüzelten adımlarını farklı yerlere çekenler büyük utanç yaşarlar.

– Hiçbir tezgaha ve fitne girişimine izin vermeyiz.


Başbakan Erdoğan Ak Parti’nin Gençlik Kongresi Konuşması 19 Şubat yazısını Facebook'ta Paylaş
Başbakan Erdoğan Ak Parti’nin Gençlik Kongresi Konuşması 19 Şubat yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

1 Yorum »

  • nevzat diyor ki:

    sayın başbakanım alah sizi başımızdan eksik etmesin

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.