Ambulans Şoförü Maaşları Ne Kadar

Ambulans Şoförü Maaşları Ne Kadar
9 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 717 kez okundu.
Reklam

Ambulans Şoförü Maaşları Ne Kadar 2017 

Ambulans Şoförü Maaşları Ne Kadar 2017, Ambulans şoförü üniversite de sağlık bölümünde bulunan acil tıp teknisyenliği bölümünden mezun olduktan sonra, ehliyet ve ilk yardım sertifikaları ile ambulans şoförü olabilirler. Ambulans şoförü de itfaiyeciler gibi can kurtaran olarak görülmektedir. Ambulans şoförü maaşları çalışma saatlerine göre değişkenlik göstermektedir.

Ambulans şoförü, hastanın bulunduğu yere olabildiği kadar hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra, hastayı yine aynı hız ile hastaneye götürmekte, ambulansta bulunan acil müdahale ekibi bu sırada ilk müdahaleyi yapmaktadır.  Uzman ekip acil durumda, kalp masajı, solunum açmak, serum bağlamak hayati bir tehlikede müdahale ederek hastayı rahatlatabilir, ambulans şoförü ise hastayı hızlı ve güvenli bir şekilde hastaneye ulaştırmak ile görevlidir. Ambulans şoförü maaşı, devlet hastanesinde çalışan ile özel hastanede çalışan ambulans şoförü ile farklılık göstermektedir.

Ambulans şoförü Nası Olunur ? Özel sektörde çalışan ambulans şoförü maaşı hastanenin büyüklük oranı ile, şoför adetine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Devlet hastanesinde çalışan ambulans şoförü ise iki bin yüztl ile iki bin yedi yüz tl arasında fiyat farklığı göstermektedir.

Ambulans Şoförü Maaşları Ne Kadar

Ambulans Şoförü Maaşları Ne Kadar 2017 temmuz zammı ile birlikte , Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Ambulans Şoförü Maaşları Ne Kadar Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. A.Nsrn dedi ki:

    özel ambulans firmalarında maaşlar 2 ay sonramı verilir

Sayfa başına git