Afyon Sandıklı SYDV Personel Alımı 2016

Afyon Sandıklı SYDV Personel Alımı 2016
21 Mart 2016 tarihinde eklendi, 286 kez okundu.
Reklam

Afyon Sandıklı SYDV Personel Alımı 2016 , Alımın özel şartları arasında 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Siyasal Bilgiler Fakülteleri ve Hukuk Fakültelerinin bölümlerin birinden mezun olmak.En az 3 yıldır Afyon ilinin Sandıklı ilçesinde ikamet ediyor olmak gibi şartlara sahip olan adayları sıralamaya alınıp 5 katı kişi çağrılıp değerlendirilip alım yapılacaktır. Gelin beraber bu ilanı inceleyelim..

Son Başvuru01.04.2016

İl: Afyon

İlçe: Sandıklı

Alınacak Sayı: 1

Çalışma Şekli: BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan: SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Açıklama:

– 1. 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Siyasal Bilgiler Fakülteleri ve Hukuk Fakültelerinin bölümlerin birinden mezun olmak.
– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
– ÖZEL ŞARTLAR 1. 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Siyasal Bilgiler Fakülteleri ve Hukuk Fakültelerinin bölümlerin birinden mezun olmak. 2. En az 3 (Üç) aydır Sandıklı Merkez, köy ve beldelerinde ikamet ediyor olmak, (Nüfus Müdürlüğünden alınacak belgedeki adres beyan tarihi esas alınacaktır.) 3. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, 4. Başvuru süresi bittikten sonra alınacak personelin 5 (Beş) katı aday en yüksek puandan başlayarak sıralanacak ve mülakata çağrılacaktır. Mülakat komisyonu tarafından yapılacak değerlendirme sonucu 1 asil, 1 yedek olmak üzere 2 (İki) aday belirlenecek, asil aday ile sözleşme yapılacaktır. 5. Adaylar, http://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx internet adresinden elektronik başvuru yapacaklardır. Posta, şahsen veya 3. kişiler vasıtasıyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Aklınıza takılan bir soru var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git