Açığa Alınan ve Atama Bekleyenlere Müjde

Açığa Alınan ve Atama Bekleyenlere Müjde
2 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 257 kez okundu.
Reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasından notlar; Yatırımcılara zarar verecek ve onları üzecek hiçbir gelişmeye ben şahsım başta olmak üzere asla müsade etmeyiz.

Türkiye’de yetişmiş insan kaynağı sıkıntısı yoktur. 3 milyon kamu çalışanlarından açığa alınanların sayısı 62 bindir. Soruşturmalar neticesinde bu kişilerin bazıları görevlerine geri dönebileceklerdir. Şimdi diyecekler ki bazı kesimlerde oran çok yüksek… Mesela Adalet mekanizmasın.. Biliniz ki yeni alımlar da yapılacak… Ve bu alanlar da hiçbir sıkıntımız yoktur. En yakın zamanda açıkları gidereceğiz. (burası atama bekleyenlere güzel haber. neden mi? çünkü en çok açığa alınma meb’de oldu.) * Aynı durum emniyet teşkilatımız için de geçrlidir. Birçok emniyet mensubu açığa alınmasına karşın soruşturmalar ve görevler aksamadan devam etmektedir.

İstihbarat ağlarına sızan bu kişiler darbenin istihbartının da önüne geçmişlerdir. * Türkiye şu anda istihbarat ağını yeniden oluşturuyor. O yüzden devletin ve askeri yapının yeniden yapılanması lazım diyorum.(AA)

 

Açığa Alınan ve Atama Bekleyenlere Müjde Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Kenan dedi ki:

    Önlisans mezunu olarak iş ariyorum atama bekliyorum.2014 kpss puanı ile atama bekliyoruz.

Sayfa başına git